Samolepky – zákaz podomního prodeje

Samolepky – zákaz podomního prodeje
Přijďte si pro samolepku „PODOMNÍ PRODEJ je v Krnově ZAKÁZÁN“. Zaznamenali jsme zvýšený zájem o samolepky informující o zákazu podomního prodeje v Krnově. Přijďte si i vy pro samolepku na Váš vchod, na naší prodejnu vedle pošty. Poslední dny se v Krnově, ve zvýšené míře, objevují podomní prodejci. Podomní prodej je však v Krnově zakázán. Braňte se! https://www.krnov.cz/na-podomni-prodejce-volejte-strazniky/d-32105 Číst více »

Získejte 1 rok ochrany navíc

Získejte 1 rok ochrany navíc
3 roky za cenu 2 Při koupi tříleté licence/prodloužení získáte poslední rok jako dárek. S programy ESET bude vaše soukromí v bezpečí, ať už děláte na internetu cokoli.   Seznam produktů, které LZE OBJEDNAT v promoakci: Produkty pro domácnosti a firmy do 4 zařízení: ESET NOD32 Antivirus ESET Internet Security ESET Cyber Security ESET Cyber Security Pro ESET Mobile [...] Číst více »

Elektrokola LeaderFox pro rok 2019

Elektrokola LeaderFox pro rok 2019
Máme pro Vás nové modely elektrokol LeaderFox. Výběr rámu je velmi důležitý parametr. U nás si můžete na kolo sednout a ihned cítíte, jak Vám kolo vyhovuje. Neváhejte si u nás vybrat stroj, který Vám bude pomáhat při každodenních jízdách nebo jen nepravidelných výletech. S výběrem Vám rádi pomůžeme. Představujeme model INDUKTORA, který máme v prodejně ihned k prodeji. LeaderFox induktora [...] Číst více »